Хочеш стати кращим вожатим України? Тобі сюди!                                                            Хочеш стати кращим вожатим України? Тобі сюди!

Історія виникнення Чарівного табору на березі лазурового моря

 

Чарівний табір Magic Camp народився через любов до дітей, бажання зробити їх літні канікули не тільки веселими, пізнавальними, але й навчальними, розвивальними, - дати їм зрозуміти, що англійський - це не вивчення слів, читання й переклади, а захоплюючі ігри, веселі пісні й вільне спілкування.

 

Ідея літала в повітрі. Подібні табори почали створюватися наприкінці 90х у Криму, – у Керчі й Алушті. Завдяки ентузіазму й завзятості Ігоря Аркадійовича Блінова таі його соратників! Але реальним поштовхом до створення Чарівного Табору (Magic Camp) послужили рішучість, досвід і вміння Тетяни Костянтинівни Меркулової, що зібрала команду й улітку 2000 року провела перший у Харківській області англійський літній табір "Discovery 2000". Участь у його роботі була гарною практикою й наочним прикладом можливості втілення мрії в життя.

 

З березня 2001 року ми почали розробку програми розвитку особистості і її зацікавленості англійською мовою, що незабаром одержала назву "Magic Camp" (не обійшлася без підказки Мела Гібсона у фільмі "Maverick"). В основу програми лягли ігри, змагання й сам дух курсу "Лідерство - це дії" (Leading is Action) волонтерки Корпусу Миру Стефані Річард.

Ентузіазм, наполегливість і творчість нашої першої команди (Катя Наливайко, Вася Жиглатий, Юля Чимирис, Сергій Гончарук, Лера Тельпуховская, Оля Старікова, Люда Супрун, Дмитро Григоренко, Михайло Гриценко, Юля Клименко, Таня Козловец, Дмитро Копій, Леся Гончарук, Марина Самоненко, Валік Місостов) втілили мрію в реальність.

 

У досить скромних умовах табору "Лісовий", під Судаком, наші перші "мэджики" занурилися у світ англійської мови та веселих пізнавальних пригод. Ми провели 4 успішні зміни зі школярами: "Історія Англійського", "Лідерство", "Культура" і "Міфологія", і одну студентську "16+".

 

З початком осені програма "Magic Camp" не закінчилась, а одержала своє продовження в програмі "Чарівний Світ". Ми провели вечір-зустріч з випускниками "Magic Camp", Halloween, Різдво, день Св. Валентина. Почали працювати клуби "Спілкування англійською", "Всі ми різні", "Журналістика", "Лідерство".

 

У січні 2002 програма "Magic Camp" розділилася на дві складові: Summer Quest ("Літня пригода") і Winter Magic ("Зимова казка"), - ми провели Різдвяні вечори англійською мовою на базі ім. Соіча в Старому Салтові та отримали перший досвід проведення зимових англомовних таборів.

 

Улітку 2002 ми зіштовхнулися з проблемами росту: розширили часові (від 4 до 8 заїздів) і географічні рамки (від Судака до Сімеїза), залучили до роботи американських вожатих, але не змогли набрати запланованої кількості дітей.

 

Незважаючи на те, що другий літній сезон "Magic Camp" у цілому був успішним, необхідно було зробити певні висновки й поставити програму на більш серйозну основу. У жовтні 2002 року почала працювати Школа Вожатих. Але через те, що директор "Magic Camp" і деякі вожаті відправилися на навчання в США, Чарівний табір змушений був взяти тайм-аут на сезон 2003 року.

 

У вересні 2003 знову відкрила свої двері школа вожатих Magic Counselor School. Почалася підготовка до сезону 2004 року. Традиційними стали святкування Halloween, Christmas і St.Valentine's Day.

 

Успіх не змусив себе чекати: радісні відгуки й щасливі очі тих, хто відвідав "Зимову Казку" в Карпатах говорили самі за себе!  Усім так сподобалося, що ніхто не хотів розлучатись і народився Magic Camp Club: меджики продовжували зустрічатися щомісяця в Американському центрі, а потім нас гостинно прийняв Віденський Будинок, на Лермонтовській, 8.

 

Summer Quest 2004 - подальші пошуки методом спроб і помилок зручної для нашої програми бази: ми провели по дві дитячі зміни в пансіонаті «Волга» (Канака), оздоровчому центрі «Перлина Криму» (Алупка) і ДОТі «Корал» (Медведево, Євпаторія) і одну дорослу в Алупці.

 

Winter Magic 2005 - Незважаючи на побоювання багатьох, ми зібрали когорту позитивно мислячих і провели свою програму на Закарпатті, одночасно затверджуючи гасло „Схід і Захід - разом!”.

 

У цей же час зробила свої перші кроки програма Magic Camp Abroad: ми поїхали в гори Карканоше, у Польщі. Першопрохідникам, як завжди, було складно, але весело й цікаво.

 

Summer Quest 2005 проходило в Малому Маяку та у пансіонаті "Волга" (Канака), у Криму та у пансіонаті "Енергетик", на Закарпатті.

 

Winter Magic 2006 ми вже традиційно провели в "Енергетику", а Summer Quest 2006 - у Малому Маяку. Новим було освоєння всього лише однією нечисленною зміною селища Понизівка, під Симеїзом. Все пройшло дуже добре! Дружно, весело й тепло!

 

Січень 2007 (традиційний час нашого Зимового Чарівництва) не балував нас снігом, але Різдвяний настрій підтримати вдалося! Тією зимою ми стартували програму Magic Travel Ukraine - відправилися пізнавати старовинний Львів. Казка в камені! Подих історії! Живі традиції! Нам би всім берегти цю красу...

 

Весна принесла із собою новий подих програми Magic Travel Abroad. Ми почали вивчення Угорщини й Будапешта наприкінці березня й насолоджувалися красою весняної Праги - наприкінці травня 2007 року.

 

 І так надалі кожного року та на усіх канікулах ...

 

На сьогодні ми пропонуємо:

 
- Summer Quest: «Літня пригода» на Чорному морі та Карпатах, у Болгарії та Британії

 

- Magic Autumn: «Чарівна осінь» Осінні канікули у Харкові, у Львові та Греції. Подорож та навчання в американській школі.

   

- Winter Magic: «Зимові чари» в Карпатах та Польщі або Словакії

  

- Spring Magic: «Весняне диво» Весняні канікули в Харкові, занурення в історію, культуру Польщі, Чехії, Німеччини та коротке навчання в школі США (Вісконсін)

- Magic Travel Abroad: Чарівні Подорожі за кордоном

 

- Magic Travel Ukraine: знайомство з чарівними місцями в Україні

 

- Інші програми УМНІЦ

  

 

 

 З НАМИ ЗАВЖДИ ВЕСЕЛО, ПІЗНАВАЛЬНО, ЦІКАВО!!!Телефонуйте! Оперативна інформація за телефонами: +38 050 401 79 47 - Андрій - WhatsApp
+38 073 053 78 89 - Андрій - Viber, Telegram, WhatsApp