Хочеш стати кращим вожатим України? Тобі сюди!                                                            Хочеш стати кращим вожатим України? Тобі сюди!

Програма взаємної підтримки

 

Місія програми – підтримка напрямку розвивального відпочинку УМНІЦ, розвитку успішної, вільно мислячої, соціально активної, відповідальної та гармонійної особистості.

 

Цілі програми:

- сприяти підвищенню якості програми Magic Camp, її результативності;

- поширювати інформацію про Magic Camp, збільшувати кількість її учасників;

- заохочувати учасників до постійної участі у програмі Magic Camp та полегшувати їм умови користування цією програмою.

 

Опис програми

Брати участь у програмі може будь-яка зацікавлена ​​особа, яка хоча б один раз оплачувала або брала участь у програмі Magic Camp. Щоб зацікавити і фінансово підтримати подальшу участь у програмі, для всіх, хто вже брав участь у програмі раніше, встановлюється знижка у 10% на діючі програми Magic Camp, за умови підтримки роботи програми своїми коментарями, відгуками, розповсюдженням інформації про нас серед своїх друзів та знайомих.

 

Додатково до цього, кожен учасник програми взаємної підтримки (ПВП) добровільно бере на себе зобов'язання підтримувати різні заходи організаторів Magic Camp з удосконалення роботи табору і поширенню інформації про нього.

 

Кожен учасник ПВП має можливість активно брати участь в опитуваннях, акціях, конкурсах і отримувати в подяку за це і накопичувати бонусні бали на свій персональний бонусний рахунок, а потім обмінювати їх на відповідну додаткову знижку. 100 балів = 10 гривень.

 

Кількість балів, яку можна отримати за участь у заході, повідомляється на початку заходу.

 

Протягом календарного року можна накопичувати будь-яку кількість балів.

 
Рекомендується використовувати ці бали до кінця календарного року. Не використана до кінця року кількість балів множиться на 0,5.

  
 

Як накопичити бали вже зараз?

 

Візьміть участь у нашій акційній програмі «Подарунок другу»

 

  

Акційна програма «Подарунок другу»

 

1. Вам подобається те, що ми робимо.

2. Ви готові запрошувати на наші програми нових учасників.

3. Ви розповідаєте їм про Magic Camp і даруєте окрім корисного відпочинку ще й знижку на 500 грн.

 

Якщо людині сподобалася Ваша розповідь і те, що ми робимо, вона приїжджає до нас за путівкою, називає Ваше прізвище, розповідає про рекомендацію та навіщо бере участь у наших програмах. Путівка стає для цієї людини на 500 гривень дешевше, а на Ваш особистий бонусний рахунок надходить 500 балів за кожного нового учасника Magic Camp або іншої програми.

 

Запрошуйте друзів, накопичуйте бали, беріть участь у наших заходах!

  

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

  
050 401 79 47 - Андрій - WhatsApp, Telegram
  
073 053 78 89 - Андрій - Viber, Telegram, WhatsApp